Fototerapie pleti

Co je to?

Fototerapie je terapie působením světla. Napomáhá řešení problémů se stárnutím pleti, podporuje metabolismus buněk, tvorbu kolagenu a elastinu. Dokáže dosáhnout zesvětlení a barevného sjednocení, omlazení pleti, redukci vrásek a dalších efektů díky různým vlnovým délkám světla. 

Účinky:

Červené světlo PROTI VRÁSKÁM: Napomáhá produkci kolagenu. Kolagen je protein, který napravuje poničené buňky a opravuje stávající. Napomáhá redukci vrásek a zmenšuje velikost pórů.

Modré světlo PROTI AKNÉ: Aktivuje proces, při kterém se ničí bakterie akné. Má zklidňující účinek na hypersensitivní pokožku.

Zelené světlo PROTI UNAVENÉMU VZHLEDU: Pomáhá eliminovat tmavé kruhy pod očima a barevně sjednocovat pokožku. Snižuje výskyt otoků, urychluje hojivé procesy a zesvětlení jizev.

Žluté světlo PROTO ZARUDNUTÍ: Lymfo-zpevňující světlo pomáhá redukovat zarudnutí a podráždění pokožky. Zlepšuje hrubost pokožky a zlepšuje detoxikační procesy. Napomáhá zpomalení stárnutí kůže.

Fialové světlo REDUKCE JIZEV PO AKNÉ: Kombinuje účinky obou červeného a modrého světla. Usnadňuje hojení a příznivě působí na akné a skvrny po akné.

Vodově modré světlo PODPORA METABOLISMU BUNĚK: Napomáhá zvyšovat buněčnou energii tak, aby se usnadňoval metabolismus buněk.

Bílé světlo PROTI STÁRNUTÍ: Omlazující světlo napomáhá minimalizovat jemné vrásky a zlepšovat stav ochablé pokožky. Řeší stařecké skvrny